Aktivity společnosti Victory Events s.r.o. navazují na původní podnikání HONZY ŠIMEČKA jako fyzické osoby a významným způsobem rozšiřují jak jeho intenzitu, tak pole působnosti. Díky životním situacím, léty nastřádaným zkušenostem, profesním kontaktům a vazbám se původní prostá zvukařská činnost transformovala do kompletní technické produkce společenských eventů všeho typu (od sportovních soutěží, přes firemní konference až po společensko-gastronomické festivaly).

Významným benefitem společnosti je široká paleta vlastní prvotřídní zvukové, světelné a video techniky, podpořené několika systémy prověřených značkových ground supportů v rozsahu od malých pódií až po systém diváckých tribun. V produkci tedy „nepřeprodáváme“ služby jiných subjektů, ale známe naši techniku do nejmenších detailů a umíme její použití nejen realizovat, ale již v samotném návrhu upozornit na případné stinné stránky zamýšleného postupu a přijít s optimalizací řešení.

Tam kde ostatní zpravidla končí, my začínáme. Victory Events, díky dosavadní profesi jednatelky RADKY SZIKOROVÉ,  poskytuje konzultace a daňové poradenství v oblasti eventů.

Mgr. Jan Šimeček

Technický ředitel

Rychlý kontakt: +420 724 014 219, E-mail

Honza je náš technický guru, praktik každým coulem. To, že člověk umí telefonovat, neznamená, že si může říkat produkční – natož pak technický! Důležitý je totiž nadhled nad každou akcí, podrobná znalost jednotlivých technologií a zázemí, které pro svůj chod potřebují, a tyto dovednosti, které se povětšinou formují mnoha lety praktických zkušeností, vám posléze dávají ucelenou představu, co vše v danou chvíli je pro chod eventu nutné. 

Ing. Radka Szikorová

Jednatelka

Rychlý kontakt: +420 776 723 724, E-mail

Radka je perfekcionalista a puntičkář. Miluje dobře odvedenou práci, za kterou se nemusí stydět a nenávidí lajdáky. Nesnáší složitost našich zákonů a je posedlá správnou odpovědí, neznalost jí nedá spát. Ráda kritizuje a největším kritikem jsem k sobě samé. Za rysy svého charakteru nemůže -  je Panna. Miluje nové výzvy a v organizování eventů a fotografování  našla další profesní uspokojení.